ÜRÜNLER-ÇÖZÜMLER
KATALOGLAR Zetaş Kataloglar

Ürün Kataloğu İndir

Ürünlerimiz ve çözümlerimiz için
hazırlanmış E-Kataloglarımıza bakabilir, bilgisayarınız kayıt edebilirsiniz
Detay bilgi>>

E-Bülten Üyeliği


Site duyurularını almak için lütfen, kayıt olunuz.

Abone Adı:

Eposta:Listeden çıkarınız
Listeden çıkmak için, listeden çıkarınız kutucuğunu işaretleyiniz.


Zaman: 08:26
Üye: 3
Hit: 31
Web Adresi: 5
Ziyaretçi: 11824 Şimdi 1 misafir çevrimiçi

Firmamız 1996 Zeynel Abidin TOPTAŞ tarafından Türkiye'nin en büyük, dünyanın ise sayılı küçük ve orta boy sanayi üretim alanlarından biri olan Ostim'de kurulmuştur. Su, atık su arıtma alanında 15 yıldır, bilimsel, teknolojik ve kaliteli çözümler üretmeye ve sunmaya devam edtmektedir. Su Yumuşatma Cihazları, Atık Su Arıtma Filtre Sistemleri, Mangan Demir Filtrasyonları, Ters Osmoz-Revers Osmoz, UV Dezenfeksiyon, Strilizatörler Morötesi, Kule Kireç Taşı Temizleme Kimyasalları, Biyolojik Arıtma Sistemleri, Paslanmaz Modüler Su Depoları, Aktif Karbon, Her Türlü Reçine, Havuz Filtrasyon Sistemleri, Saf Su Cihazları, vb. Konularda Çözümler Sunuyoruz.

Ekonomik Tip Reverse Osmoz Cihazlar E-posta Yazdır

Arıtma sistemlerinin getirdiği kolaylıklarından en önemli olanlarından bir taneside ters osmoz arıtma sistemleridir. Çoğu arıtma yöntemlerinin yetersiz kaldığı yerlerde, yüksek minarelli, TDS'i fazla, tuzlu su, deniz suyu, kuyu suyu arıtmalarında çok üstün vasıflı kaliteli su elde etmeye yarayan bir sistemdir.

reverse osmos su arıtma
revers ozmoz endüstri
reverse osmoz arıtma sistemleri
Devamı...

Tam Otomatik Multi Media Kum Filtreler E-posta Yazdır

Doğrudan çözünmeyen cisimlerin tamamının giderilmesi süzme işlemiyle mümkündür. Süzme işlemi suyun cins ve miktarına bağlı olarak değişir.
carbon su filtre arıtma
carbon filtre arıtma
arıtma filtre carbon

Devamı...

Otomatik Su Yumuşatma Cihazları E-posta Yazdır
Tadı hoş olmayan Ma ve Ca tuzlarını ihtiva eden sabun ile köpürmeyen kireç taşı oluşturan sular serttir. Bu gibi sular buharlaşmaya tabi tuttuğunuzda çok miktarda artık bırakırlar.
su arıtm ayumuşatma
su yumuşatma sistemi
su yumusatma
Yumuşatılmış sularda şampuan tüketimi olmaz. Saçlarınız parlak ve canlı bir görünüm alır. Şofben, buhar kazanı, esanjör, sıcak su kazanı, kondens, bulaşık, çamaşır makinası ve ütünüzde kireç taşı oluşumu sona erer.
Devamı...

Atık Su E-posta Yazdır

suyun_hayatimizdeki_yeri_önemiSanayi Atık Suları, Evsel Atık Suları
Her sanayinin atık su karakteristiği farklıdır. Atık su karakteristiğine ,miktarına ve istenen çıkış suyu kalitesine bağlı olarak projelendirme, inşaat ve montaj işleri, evsel atık su arıtımında özellikle 600 kişiye kadar olan kapasitelere hizmet veren  paket tüpte işletmesi ve montajı kolay sistemlerin üretimi yapılmaktadır.

Devamı...

su yumuşatma

filtrasyon_sistemi

reverse osmoz
Su Yumuşatma Cihazları
Filtre Sistemleri
Ters(revers) Ozmos

uv_dezenfeksiyon_sterilizatorler_morotesi

zetas_depo

endustriyel_aritma
UV Sterilizatör Cihazları
Su Depoları
Atik Su Arıma Sistemleri